Нова зірка УПЛ? Металіст сенсаційно перемагає Ворсклу. ВІДЕО

15:08, 15 жовтня 2022
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

Харківський Металіст завдяки дублю і асисту Максима Прядуна в Ужгороді переміг полтавську Ворсклу.

25-річний форвард вивів свою команду вперед у рахунку на 44 хвилині. Романюк навісив на Прядуна, Різник невдало зіграв на виході і подарував м'яч нападнику Металіста, який поцілив у порожні ворота гостей – 1:0.

Після перерви Прядун продовжив свою феєрію. На 49 хвилині уродженець Умані увірвався у штрафний майданчик і віддав на лінію воротарського майданчика полтавців, де ніким не прикритий Каплієнко в один дотик переправи м'яч у сітку воріт Ворскли – 2:0.

На 54 хвилині підопічні Скрипника один м'яч відквитали. Кравчук наважився на удар, який через рикошет став непідсильним для Костика – 2:1.

Але за дві хвилини харків'яни повернули собі комфортну перевагу в рахунку. Підлепенець класно вкинув аут, вивівши Прядуна віч-на-віч з Різником. Форвард господарів легко переграв голкіпера збірної України і відправив м'яч у сітку вже порожніх воріт Ворскли – 3:1.

Полтавці зусиллями Марлісона на 80 хвилині відрив у рахунку скоротили до мінімального, але на більше Ворсклу цього дня не вистачило – 3:2!

Металіст заслужено перемагає команду Скрипника і піднімається на третю сходинку турнірної таблиці УПЛ.