Оце так зарядив! Ексдинамівець видав потужну промову, після якої команда героїчно врятувалася. ВІДЕО

15:56, 19 грудня 2020

У Києві легіонер теж показував непоступливий характер

Ексгравець київського Динамо бразилець Бетао видав емоційну промову перед партнерами по команді. 37-річний капітан Аваї у перерві домашнього матчу з Крузейро (господарі поступалися з рахунком 0:1) надихнув свою команду на боротьбу в другому таймі закликами не здаватися і битися до останнього:

Аваї врятував матч на 94 хвилині (1:1), а Бетао до відео промови дописав ще й душевний пост:

Життя – це не тільки перемога або поразка. Це не досягнення максимального результату. Як-то кажуть, життя не для слабких. Життя для тих, хто не здається, для тих, у кого є позиція, для тих, хто не втрачає пильності, для тих, хто може витримати удари долі. Тож я ніколи не відмовлюся від своїх цілей

За 8 турів до завершення Серії В чемпіонату Бразилії клуб ексдинамівця продовжує боротьбу за вихід у Серію А.