П'ятою поміж ніг голкіперу! Ексдинамівець ефектно забив і увійшов до історії клубу. ВІДЕО

14:20, 29 листопада 2021

Ексфорвард Динамо Марко Рубен став рекордсменом аргентинського Росаріо Сентраль. 35-річний нападник забив 99 м'ячів за команду і став найкращим бомбардиром в історії клубу. Про це повідомляє пресслужба Росаріо Сентраль.

В останньому поєдинку з Рівер Плейтом Рубен зробив дубль. Спочатку на 28-й хвилині Марко ефектно замкнув п'ятою простріл з лівого флангу, а вже у другому таймі забив головою.

Поступаючись 0:2, Рівер Плейт таки зміг зрівняти рахунок. У підсумку – нічия 2:2.

Нагадаємо, Марко Рубен був гравцем Динамо з 2012-го по 2016-й роки. Але форвард більше їздив по орендах, ніж грав за столичний клуб. Рубен провів у складі киян лише 15 матчів (забив один м'яч).