Подав на гол. Український гравець Динамо відзначився асистом в оренді. ВІДЕО

10:36, 06 лютого 2022
СВІТОВИЙ ФУТБОЛ

Українець відзначився першою результативною дією за новий клуб вже у другому матчі.

Богдан Лєднєв, який під час зимового вікна відправився в оренду до Фегервара, відзначився асистом за угорський клуб у поєдинку 19-го туру з Дебреценом. На 42-й хвилині зустрічі українець виконав чудову подачу від кутового прапорця до штрафного майданчика чітко на голову партнеру по команді Алефу, який з убивчої відстані не схибив. Так рахунок став 1:0 на користь Фегервара.

Loading...

Відзначимо, що за декілька хвилин до цього Лєднєв віддав асист на Петряка, який після цієї передачі вдало пробив у кут воріт. Але після перегляду VAR цей гол скасували через офсайд.

На жаль для українських легіонерів, Фегервар поступився Дебрецену 1:2. Наразі команда йде четвертою, маючи 29 очок.

Оренда Лєднєва у Фегерварі розрахована до грудня 2022-го року і угорський клуб матиме право викупу.