Повернення відсвяткував голом: Українець розриває в Кубку Туреччини. ВІДЕО

18:22, 05 грудня 2019

Український нападник Кайсеріспора Артем Кравець відзначився голом у 1/16 Кубка Туреччини проти друголігового Маніса. Українець з’явився на полі із капітанською пов’язкою. А в другому таймі забив свій дебютний цього сезону м’яч за турецьку команду, зробивши рахунок в матчі 3:0.

Заціни гол українця!

Щоправда, під кінець другого тайму команда Кравця ледь не посипалася: спочатку забили з пенальті, а потім нападник Меніса Захід Фіндік скоротив різницю в рахунку до одного м’яча. Втім, Кайсеріспору вдалося втримати 3:2 на свою користь. Українського нападника замінили на 72-ій хвилині.

Матч-відповідь відбудеться 19 грудня.

До слова, Артем Кравець нещодавно відновився від травми спини. Українець дебютував у сезоні тільки в 13-му турі: він вийшов на заміну в кінці другого тайму матчу з Бешикташем. Кайсеріспор тоді поступився 1:4.

Читай також: Це ганьба, що ВІН аж четвертий! Мессі обурений голосуванням за Золотий М’яч