Промах з метра в порожні ворота! У Другій лізі вміють дивувати. ВІДЕО

11:02, 20 березня 2021
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

З таким промахом можна і зіркою інтернету стати

В матчі 13-го туру Другої ліги зустрічалися МФК Металург та Реал Фарма. На 81-й хвилині поєдинку стався просто дивовижний епізод. Вже за рахунку 3:1 гості вибігли в атаку, пішов простріл з правого флангу у воротарський майданчик, півзахисник одеситів Павло Малицький мав з метра (!) влучити у ворота, але запустив м’яч над поперечкою. І як після такого не схопитися за голову?!

У цьому матчі трапився ще один незабутній епізод. На 92-й хвилині поєдинку на полі з’явився граючий президент Реал Фарми Микола Лиховидов. Зробив він це у 55 років, 1 місяць та 21 день, ставши найстаршим футболістом, який зіграв в українському професіональному чемпіонаті.