Привіт від Кравця. Ще один ексфорвард Динамо продовжує забивати

17:34, 22 грудня 2019

Нападник Кайсеріспора відзначився у матчі з ТОП-командою.

Український форвард Кайсеріспора Артем Кравець відзначився голом у матчі з другою командою Суперліги Туреччини Істанбулом. Початок зустрічі для команди ексдинамівця був катастрофічний. Башакшехір вже на 10 хвилині вів у два м’ячі завдяки автоголам Лопеша і Кули.

Під завісу першого тайму Кравець відквитав один м’яч! Нападник відгукнувся на навіс Ачара і ударом головою скоротив рахунок у зустрічі – 1:2.

У другому таймі голи Демба Ба і Алексича встановили підсумковий рахунок 4:1 на користь Істанбула.

Кайсеріспор після 16 турів перебуває на останньому місці у турнірній таблиці турецької Суперліги. В активі команди Кравця, який повернувся після травми і відзначився вже 3 голом у 5 матчах, лише 10 очок.