Результати ЛЧ: Дебютний гол і оцінка Малиновського, шок Аталанти, космічні Мбаппе і Стерлінг

22:56, 22 жовтня 2019

Надрезультативний вечір Ліги Чемпіонів.

Найцікавіший для український вболівальників матч пройшов у Харкові, де Шахтар не зміг здолати Динамо Загреб (2:2).

У решті матчів інтерес викликала гра Руслана Малиновського проти Манчестер Сіті. Півзахисник не підвів і дуже здорово виглядав проти Чемпіонів Англії. Малиновський класно розпочинав небезпечні атаки італійської команди, але партнерам не вдалося забити до перерви у ворота Едерсона. Але вдалося забити саме Малиновському, якому тренер довірив виконати зароблений Ілічичем пенальті. Українець був ідеальним у своєму виконанні. Перший м’яч у футболці Аталанти для ексгравця луганської Зорі.

Photo by Michael Regan/Getty Images

На цьому, на жаль, позитив для Аталанти завершився. Ще до перерви Агуеро дублем вивів команду Гвардіоли вперед, а після відпочинку Містяни просто зім’яли захист італійців. Стерлінг оформив хет-трик, зафіксувавши розгромний підсумковий рахунок – 5:1 на користь Манчестер Сіті.

Малиновський отримав найвищу у складі своєї команди оцінку за гру від WhoScored – 7,6. Найближчий з партнерів, Ілічич, не дотягнув до сімки одну десяту бала – 6,9… Не кажучи вже про інших гравців Аталанти.

Дублер Зінченка на позиції лівого захисника, Менді, теж не вразив своєю грою – найнижчі у Сіті 6,3.