Ротань зупиняє Йовічевича. Олександрія з розкішним голом відбирає очки в Шахтаря. ВІДЕО

17:07, 07 травня 2023
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

Олександрія в 25-ту турі УПЛ зуміла відібрати очки в лідера чемпіонату України Шахтаря.

Уже на 9-й хвилині зустрічі підопічні Руслана Ротаня вийшли вперед. Микола Михайленко наважився на удар з дальньої відстані і не прогадав. М'яч після потужного пострілу влучив у стійку і залетів у сітку воріт – Трубін не врятував – 1:0.

Відігратися гірники зуміли лише в другому таймі аж на 75-й хвилині. Криськів пробив з лінії штрафного майданчика, але влучив у стійку. Першим на добиванні опинився Кевін Келсі, який другим дотиком відправив м'яч у сітку воріт Шевченка – 1:1.

Однак на більше команда Ігоря Йовічевича не спромоглася і поєдинок завершився з рахунком 1:1. Після цієї зустрічі Шахтар має 60 очок і продовжує лідирувати в УПЛ. Другий Дніпро-1, який має 57 балів і гру в запасі!