Сенсація! Дженоа Шевченка шокує Аталанту з Малиновським. ВІДЕО

23:46, 21 грудня 2021
СВІТОВИЙ ФУТБОЛ

Матч 19 туру Серії А подарував футбольним уболівальникам українське протистояння.

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Аталанти на битву з Дженоа Андрія Шевченка. Гравець збірної України провів на полі 65 хвилин, за які запам'ятався двома невлучними ударами і декількома непоганими передачами. Найкращі асисти партнери Малиновського по команді змарнували. Міранчук невдало прийняв м'яч і втратив шанс на удар, а Муріель загрався, пішовши в обіграш на лінії воротарського майданчика.

Loading...

Підопічні Андрія Шевченка з першої до останньої хвилини билися за результат у поєдинку з Аталантою. Український тренер налаштував свою команду на самовіддану боротьбу, яку генуезці і продемонстрували.

Photo by Getty Images

За весь матч гості-фаворити створили лише декілька по-справжньому небезпечних моментів. До перерви можна згадати лише удар Сапати, який потягнув Сірігу, а от після паузи супершанс мав Деміраль. Захисник бергамасків головою пробивав із меж воротарського майданчика господарів – вище воріт.

Останню нагоду у зустрічі мав Пікколі. Нападник Аталанти після навісу від Муріеля пробив просто туди, де стояв Сірігу.

Заміна Малиновського ослабила команду Гасперіні, яка після поразки від Роми (1:4) втрачає очки і у матчі з Дженоа – 0:0