Суркіс анонсував нові трансфери. Відомо, кого підпише Динамо

19:02
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

Президент київського Динамо Ігор Суркіс поділився планами клубу щодо літньої трансферної кампанії та відверто розповів про труднощі, з якими стикаються українські команди під час переговорів з іноземними футболістами. За словами функціонера, найближчим часом столичний клуб розраховує посилити щонайменше дві позиції.

ФК Динамо Київ

Хочемо підписати правого захисника і, можливо, ще когось у середину поля. Поки розглядаємо варіанти. Нам треба реально підсилитися, щоб потім гравці не тікали при першому ж «шахеді», що летить. Нам зараз дуже важко запрошувати молодих та перспективних іноземців – треба оточувати цих хлопців теплотою і турботою. Ось, наприклад, Джастін Лонвейк. Я за нього платив майже 3,5 мільйони. А потім його мама телефонує і плаче, бо біля бази впав уламок на поле. Просила відправити сина назад додому. Зараз він трохи подорослішав і вирішив повернутися. Я ж не можу просто купувати гравців і викидати гроші на вітер, якщо після першого прильоту футболіст збере речі і поїде з України. Треба дуже грамотно підходити до трансферів, як ми зробили це з Мунгенге, - цитує Суркіса Український футбол.

Нагадаємо, нещодавно склад Динамо поповнив французький нападник П'єр Мунгенге, який перебрався до Києва із системи ПСЖ.

Читайте також: Є інтерес з Європи. Гравець Динамо близький до зміни клубу

Читайте також