Томас Грімм. На порозі реформ
Томас Грімм провів прес-конференцію, на якій поділився своїми здобутками на посаді президента УПЛ та майбутніми планами щодо розвитку українського футболу.
Грімм: Без Маркіяна Ключковського я би не зміг керувати УПЛ, він мої очі та вуха, коли я не в Україні pic.twitter.com/cHGx1CJPoL
— FootballHub (@FootballHub_Ua) September 4, 2018
Спершу Грімм подякував своєму заступнику і відзначив, що без його допомоги не зміг би керувати всіма справами тоді, коли його немає в Україні. Виділимо головні тези із прес-конференції:
Я буваю в Україні щодва тижні. Приїжджаю на 3-4 дні. Ворскла-Чорноморець, Динамо-Карпати – я постійно відвідую матчі УПЛ. Ми потребуємо уваги преси задля просування та розвитку бренду УПЛ.
Далі Томас Грімм акцентував увагу на своїх головних досягненнях та завданнях, поставлених перед ним і командою.
Мене обрали президентом у квітні і майже одразу вибухнув скандал із матчами з фіксованим результатом. Моя позиція: ми маємо боротися з цим явищем з нульовою толерантністю. Інакше ми програємо. За 5 місяців мого президентства я вже можу пишатися бездоганною організацією Суперкубка. У наступні місяці для мене та моєї команди першочерговим є завдання підготовки до організації централізованого продажу тб-прав.
Золотому матчу бути🔥🔥
Золотий матч в Україні цього сезону можливий, але лише за рівності очок, однаковій різниці голів та інших однакових показниках двох команд. pic.twitter.com/MUWRaChx3P— FootballHub (@FootballHub_Ua) September 4, 2018
Про VAR і Золотий матч.
Золотий Матч в Україні цього сезону можливий, але лише за рівності очок, однаковій різниці м’ячів та інших однакових показниках двох команд, що претендують на чемпіонство. Впровадження VAR в Україні – сфера відповідальності ФФУ. В УПЛ немає фінансової спроможності придбати цю технологію. Моя думка щодо VAR: треба визначити чіткі правила, коли він може бути використаний, аби цим не зловживати.
Про розширення УПЛ до 16 команд і покарання тих, хто брав участь у матчах із фіксованим результатом.
Розширення з 12 до 16 команд – це шанс для УПЛ. Але рішення за виконкомом ФФУ, ми йому підкоримося. Важливими є такі фактори: наявність необхідної інфраструктури та фінансова спроможність клубів, щоб із розширенням ліги не постраждав і не впав рівень змагань. Щодо матчів із фіксованим результатом, то якщо буде доведена участь футболіста у таких іграх, його кар’єра має бути закінчена назавжди.
Заступник президента УПЛ Маркіян Ключковський детальніше розповів про потенційних новачків УПЛ.
Маємо заяви від 8 клубів, які готові проходити атестацію УПЛ. Вже створено спільну комісію УПЛ-ПФЛ з інспектування інфраструктури. 7 вересня вже буде її перший виїзд на місця. Рішення про допуск команд буде прийнято ЗАДОВГО до закінчення змагань. Ми спілкувалися з президентом польської Екстракляси, і він сказав, що єдиним катастрофічним рішенням для польської ліги було розділення очок перед розділенням на групи. В УПЛ ми не розглядаємо варіанту розділення очок. Тримаємо на контролі стан газону на стадіоні Чорноморця. В Одесі специфічна ситуація з кліматом і кількістю заходів на стадіоні. Одеські колеги обіцяють все владнати.
Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий поділився деталями ситуації із Павлом Пашаєвим.
Пашаєв (заграний за Азербайджан) заявлений за Олександрію, як українець-легіонер за українським паспортом. Українець-легіонер, це той, хто втратив право виступати за збірну України.
Ред. Зустрічне запитання – яким чином громадянин Азербайджану є власником українського паспорта, якщо у нас в країні подвійне громадянство заборонене?