Знай наших! Українець відзначився дуже курйозним автоголом за Хайдук

13:43, 05 травня 2019

Колишній захисник луганської Зорі забив за Хайдук курйозний м’яч у власні ворота в чемпіонаті Хорватії.

Команда українця Олександра Сватка зустрічалася із Запрешичем у 32-му турі хорватського чемпіонату. Сваток відкрив рахунок в матчі вже на 13-й хвилині. Хайдук провалився у центрі, нападник Запрешича виходив один на один з воротарем, але його зумів наздогнати український захисник. Олександр відібрав м’яч, але дуже невдало підправив. Повз воротаря… Чи ж хотів просто вибити за межі поля. М’яч покотився просто у правий нижній кут воріт.

Примітно, що другий м’яч у цьому поєдинку теж виявився автоголом. Цього разу у свої ворота забив уже гравець Запрешича. У підсумку Хайдук переміг з рахунком 3:2. Олександр Сваток провів на полі усі 90 хвилин.

Українець нинішнього сезону зіграв уже 9 матчів за нову команду.

Нагадаємо, Сваток в лютому перейшов до Хайдука із луганської Зорі. Сума трансферу склала 450 тисяч євро.