Усе вирішили 2 бали! В заключному турі АПЛ визначився чемпіон Англії. ВІДЕО

20:02, 19 травня 2024

Став відомий новий чемпіон Англії!

У заключному турі Англійської Прем'єр-ліги вирішувалося, хто стане переможцем АПЛ сезону 2023/24 – Арсенал чи Манчестер Сіті. Містянам для цього потрібно було просто перемогти Вест Гем і вони знімали усі питання. Канонірам же ж, щоби стати чемпіонами, потрібно було долати Евертон і сподіватися, що Ман Сіті не переможе молотобійців.

Після перших таймі ситуація залишалася досить цікавою: Арсенал грав 1:1 з Евертоном, а Манчестер Сіті вигравав 2:1 у Вест Гема. По перерві ситуація залишалася напруженою в обох поєдинках. Уже на останніх хвилинах підопічні Артети зуміли забити вдруге (Едегор викотив на порожні Гаверцу і виграти – 2:1.

Однак, Ман Сіті у своєму поєдинку здолав Вест Гем 3:1. Молотобійці забили на 88-й хвилині, але взяття воріт по ділу скасували через гру рукою в гравця лондонців.

Тож, Манчестер Сіті перемагає і стає чемпіоном Англії сезону 2023/24. Містяни у цьогорічному розіграші набрали 91 пункт, а Арсенал  89.