Василь Кравець: врятувати Луго

08:59, 02 вересня 2018

Василь Кравець відзначився ще одним асистом в чемпіонаті Іспанії. Українець після потрапляння до резервного списку національної збірної другий тур поспіль записує на свій рахунок результативну дію.

Та перед тим як Кравець віддав асист Луго встиг пропустити двічі. Більше того, другий гол Нумансії викликав чимале обурення в господарів. Оскільки під час удару Оярзуна його партнер перебував у офсайді і в останній момент відвернувся від м’яча. Та в момент удару він перебував перед голкіпером і чинив вплив на ігровий епізод. Але жодні апеляції не допомогли господарям.

Та в другому таймі ситуація кардинально змінилась. Спочатку Василь Кравець віддав гольову і тим самим дав старт камбеку. А згодом голами відзначились Кампільйо та Абурджанія. Луго після перерви зумів перевернути гру і вирвати вольову перемогу 3:2.