Віталій Миколенко: Я кайфонув від гри! Всі емоції матчу Динамо – Зоря

ФУТБОЛ УКРАЇНИ

Всі найсвіжіші коментарі після поєдинку Динамо – Зоря.

Григорій Суркіс (з 02:35):

Які емоції були на старті матчу?

Ще не увійшли у гру, а вже програємо 0:1. Таке враження, що команда не може зрозуміти, що не можна давати гандикап на старті матчу. А потім хлопці взяли себе в руки, провели 15 хвилин у шаленому темпі і забили два м’ячі. Потім був третій гол, і стало трохи легше.

Голи сподобалися?

Голи показали клас окремих гравців. Загалом, команда після рестарту не радувала вболівальників, бо матчі були валідольні, але сьогодні переможців не судять.

Боротьба за Лігу Чемпіонів завершена?

Не кажи “гоп”, доки не перескочиш! Десна була фаворитом у матчі з Олександрією, але гра підтвердила, що неможливо в УПЛ щось передбачити. Київське Динамо не повинно втрачати очки у матчах з Олександрією і Десною, якщо бажає грати і проходити кваліфікацію Ліги Чемпіонів.

Це найцікавіший чемпіонат за останні роки…

У нас у чемпіонаті є безумовний лідер. Це ми маємо констатувати. Шахтар є потужною командою, і я хочу побажати команді так само потужно зіграти далі у Лізі Європи. Це буде добре для всього українського футболу, для кількості місць України в євротурнірах.

Володимир Шепелєв (з 07:50):

Ми вже не першу гру програємо 0:1, а потім відіграємося. Слава Богу, що знайшли свої моменти і забили три м’ячі.

Комбінації гольові награвали? Були якісь непорозуміння при стандартах Зорі?

Ми на тренуваннях відпрацьовували забігання, і це спрацювало на грі. На стандартах грав з гравцем Вербича, коли того замінили.

Виграли багато боротьби, багато заблокували. Це “фактор Бурди”?

Зіграли в обороні дуже добре, не дали створити багато Зорі і забили свої три м’ячі, а могли і ще два стовідсоткові моменти.

На наступний матч налаштовуватися не треба?

Наступна гра ще важливіша. Всі будуть налаштовані і так!

Микола Шапаренко (з 10:50):

Складна гра для обох команд. Пропустили безглуздий м’яч на перших хвилинах, але потім гру вирівняли і виграли поєдинок.

З Бурдою впевненіше в обороні?

Так. Навіть, коли вийшов з Олександрією стало спокійніше. Микита додає впевненості, він вчасно відновився, хоч і під кінець сезону, всі його чекали.

Боротьба за Лігу Чемпіонів закінчена?

Боротьба ще триває. Без перемоги над Колосом цей виграш нічого не значитиме.

На матч із Колосом мотивувати не треба?

Всі розуміють яка це гра і за що! Мотивація буде на найвищому рівні. Всі будуть виходити і доводити.

Що з Вербичем?

У нього перед матчем з Ворсклою був надрив м’яза, а тут він погіршив цю травму і не зміг продовжити гру.

Віталій Миколенко:

Відновлююся від травми і продовжу вже, мабуть, у відпустці. З Колосом не зіграю. Сказав хлопцям, що кайфонув від гри на трибунах. А щодо Колоса Шапаренко правильно каже, що з цієї перемоги не буде сенсу, якщо не обіграємо команду з Ковалівки.

Циганков сьогодні герой?

Герой – вся команда. Від Бущана до Вербича, якого замінили на початку.

Беньямін Вербич (з 13:50):

Останні матчі грав на уколах, а сьогодні боліло дуже сильно. Останні дні не тренувався і виходив з надією, що пройде, але не зміг.

Сьогодні Циганков тебе замінив як бомбардира?

Він дуже хороший гравець. Забиває чи ні, він все одно допомагає команді. Сьогодні він довів, що може забивати.

Травма серйозна, операція не знадобиться?

Нічого не знаємо. Треба подивитися МРТ з лікарем. А там буде вже все вирішуватися.

Віталій Буяльський (з 15:50):

У Динамо ти завжди живеш під тиском, тому звикаєш до цього.  У плані гри на нас виходять з потрійною мотивацією. Нічого страшного не було, і ми спокійно вийшли з цієї ситуації.

Боротьба триває?

У нас ще одна грав з Колосом. Після цієї все стане ясно. Якщо не перемогти Колос, то весь сезон піде коту під хвіст. Завтра або вже сьогодні гравці почнуть прокручувати у себе в голові майбутній матч із Колосом, будемо готуватися. На кожну гру потрібне своє налаштування. Десь треба розслабитися, а десь навпаки, зосередитися. Але це у кожного індивідуально.

Комфортно на позиції 10-ки?

Якщо тренер мене там бачить, то я намагатимуся робити на цій позиції все для команди. Якщо тренер побачить мене у захисті чи на іншій позиції, то робитиму все там.

Владислав Кочергін (з 20:35):

Два майже ідентичні м’ячі пропустили у першому таймі…

Я вважаю, що ми не маємо такі м’ячі пропускати. Якось все дуже легко далося Динамо: і рикошет, і все інше допомогли киянам. Я вважаю, що ми заслужили більше, ніж один м’яч сьогодні.

Бущан потягнув чи чого не вистачило?

Реалізації не вистачило. Сьогоднішня гра це показала. В цьому компоненті треба додавати.

Є кадровий брак?

Та ні, вистачає. У нас хороші футболісти, які можуть один одного замінити. Справа не у кадрових проблемах.

Віктор Скрипник був спокійним під час матчу, а що в роздягальні?

Він спокійно в перерві пояснив, що у нас є 45 хвилин, щоби все змінити. Але сьогодні реалізація нас підвела. У таких матчах ми маємо витискати максимум, як це у першому таймі зробило Динамо. Навіть дивлячись на моменти, які ми мали. У Кочергіна і Юрченка були кращі нагоди, ніж ті, що створило Динамо.

Після матчу тренер сказав, щоб ми не посипали голову попелом. Готуватимемося до Десни, яка програла. Ми маємо шанс на групу Ліги Європи.

Немає відчуття, що боротьба за Лігу Чемпіонів завершена?

Ми віримо. Віримо і надіємося, що Колос зможе щось протиставити Динамо. Ми віримо у себе і маємо налаштовуватися на Десну, бо маємо перемогти!