Врятувались від ганьби. Забутий усіма гравець виручив переможця Ліги Чемпіонів

10:34, 24 жовтня 2019

Ліга Чемпіонів продовжує дарувати все нові рекорди та серії клубів. Окрім історичного досягнення Ліонеля Мессі та Дріса Мертенса, третій тур групового раунду перервав і одну цікаву тенденцію.

Чинний володар Кубка Чемпіонів Ліверпуль не міг перемогти у гостьових матчах групового етапу Ліги Чемпіонів понад два роки. В матчі проти Генка підопічні Юргена Клоппа перервали цю серію невдач. Мерсисайдці перемогли 4:1. Дублем у тій грі відзначився Алекс Окслейд-Чемберлен, який забив вперше за 1,5 роки, а два м’ячі в одному матчі англієць востаннє забивав 3 роки тому.

Ще одне цікаве досягнення стосувалось Садіо Мане. Саме сенегалець є найкращим бомбардиром команди у новому сезоні. На рахунку Мане 9 голів у 13 матчах.