Встиг за 13 хвилин! Український легіонер отримав червону після виходу на заміну. ВІДЕО

12:47, 07 квітня 2023

Ексгравець збірної України Роман Безус "відзначився" за Омонію у матчі Кубка Кіпру проти Пафоса.

Гравець вийшов на заміну на 70-й хвилині, але вже доволі швидко поле покинув. Спочатку на 72-й хвилині він отримав першу жовту карту, а на 83-й – другу, яка трансформувалася у червону. У другому епізоді Безус просто влетів у ногу супернику. Тому арбітр навіть не вагався і вилучив українця.

Сам поєдинок завершився з рахунком 1:1. Артем Бєсєдін на цю зустріч навіть не потрапив до заявки. Матч-відповідь відбудеться 26-го квітня.