Вийшли у чвертьфіналу Чемпіонату світу! Збірна України обіграла Нідерланди. ВІДЕО

19:28, 24 вересня 2024
СВІТОВИЙ ФУТБОЛ

Збірна України з футзалу пробилася до чвертьфіналу Чемпіонату світу!

В 1/8 фіналу наша команда перемогла збірну Нідерландів з рахунком 3:1. Синьо-жовті повели у рахунку в першому таймі, коли після чудової комбінації забив Зварич – 1:0.

Loading...

Зрівняти рахунок нідерландці спромоглися у другому таймі – Бузамбу ударом із близької відстані прошив Сухова – 1:1.

Та досить швидко українці знову вийшли вперед. Вони розігнали швидку контратаку і Мельник поклав на паркет голкіпера і відправив м'яч у ворота – 2:1.

Loading...

На останніх секундах заключну крапку в зустрічі поставив Мельник. Він перехопив м'яч і потужним ударом прошив захисника, який стояв на лінії воріт – 3:1.