Вирвали перемогу на останніх хвилинах! Арсенал із Зінченком б'є Ман Сіті. ВІДЕО

20:26, 08 жовтня 2023

Центральний матч 8-го туру АПЛ проходив на Емірейтс Стедіум, де Арсенал приймав Манчестер Сіті.

Гості активніше розпочали поєдинок і тиснули на свого суперника, вдаючись до високого пресингу. І це ледь не спрацювало на 17-й хвилині зустрічі. Альварес запресингував у воротарському майданчику Раю і коли голкіпер намагався вибити, то влучив у нападника Ман Сіті – м’яч дивом не залетів у сітку.

Це був єдиний гольовий момент за перший тайм. Арсенал намагався відповідати містянам, але каноніри спромоглися лише на дальні удари (навіть Зінченко пробивав по воротах) – усі вони були або заблоковані, або летіти повз.

Тож, на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

На старті другого тайму активнішими були гравці Арсенала. Вони здійснили декілька атак на ворота Ман Сіті і одна з них навіть завершилася ударом Мартінеллі, який парирував Едерсон. Та досягти більшого підопічним Артети не вдавалося.

Містяни намагалися відповідати своїми атаками, але вони не могли подали захист суперників.

На 86-й хвилині Арсенал таки зумів забити! Гаверц отримав передачу в штрафному майданчику Ман Сіті і скинув під удар Мартінеллі, бразилець у дотик завдав потужного удару – м’яч влучив у Аке змінив траєкторію у залетів у сітку воріт – 1:0

Відігратися Ман Сіті не встиг. Арсенал перемагає містян в АПЛ вперше з 2015-го року.