Взяв участь у голі. Зінченко допоміг Арсеналу здолати Евертон з Миколенком. ВІДЕО

20:32, 17 вересня 2023

Евертон Шона Дайча в домашньому матчі з Арсеналом прогнозовано зробив акцент на оборону.

Український захисник господарів Віталій Миколенко отримав одне із найскладніших завдань – зупинити лідера лондонців Сака. У першому таймі ексдинамівцю (як і всьому Евертону) ця місія вдалася.

Підопічні Артети довго розігрували свої атаки, але до реальної загрози воротам Пікфорда справа так і не доходила.

Після перерви Арсеналу все ж вдалося пробити оборону господарів

Каноніри розіграли кутовий, Зінченко відпасував на Едегора, а той віддав у штрафний майданчик на Сака. Вінгер гостй не пробив, а віддав прихований пас під удар Троссарду – 0:1 на 69 хвилині!

Евертон розкрився і ледь не пропустив вдруге. Спочатку Вихід віч-на-віч Жезуса нейтралізував Миколенко, а згодом все той же Миколенко заблокував удар Вітіньї після удару Едегора та сейва від Пікфорда.

Арсенал втримав переможний результат і продовжує переслідування Ман Сіті.