Ярмоленко проти Шеффілда: Ідеальний асист і одна з найвищих оцінок

18:32, 26 жовтня 2019

Вест Гем в 10 турі вдома приймав Шеффілд Юнайтед.

Нещодавній ювіляр Андрій Ярмоленко традиційно з’явився в старті.

Забили Молотобійці аж у кінці першого тайму. Відзначився Роберт Снодграсс, а асистував йому наш Андрій Ярмоленко. Отримавши м’яч неподалік штрафного, українець відкотив ліворуч у вільну зону на хід Снодграссу. А шотландський півзахисник Вест Гема низом переправив м’яч у ворота – 1:0.

Втім, Вест Гем примудрився пропустити у другому таймі. Відзначився Ліс Муссе. Нападник Шеффілда в один дотик пробив у дальній кут воріт. Воротар не зумів відбити м’яч після цього удару – 1:1.

Ще було декілька непоганих атак за участі Ярмоленка, але до гола вони не призвели. У підсумку, 1:1. До слова, за даними статистичного порталу WhoScored Андрій Ярмоленко отримав одну із найвищих оцінок за матч — 7,3. Вище тільки в автора забитого м’яча Снодграсса.

Скріншот із сайту WhoScored

Нагадаємо, цього сезону Андрій Ярмоленко у 9 матчах забив 3 м’ячі і віддав 1 асист. А ще українець потрапив до трійки найкращих у Вест Гемі.