Є перша перемога на Чемпіонаті світу! Збірна України розгромила Анголу. ВІДЕО

17:12, 18 вересня 2024

Збірна України з футзалу зіграла з Анголою.

Сьогодні, 18 вересня, збірна України провела другий матч на Чемпіонаті світу з футзалу, який триває в Узбекистані. Суперником нашої команди стала Ангола. У першому поєдинку турніру українці програли Аргентині (1:7).

Дуже впевнено національна команда розпочала зустріч. Вже на 7-й хвилині Жук реалізував пенальті, як був призначений за фол з боку суперника. На 13-й хвилині Корсун подвоїв перевагу збірної, а ще через 3 хвилині автор другого голу, оформив дубль! Трошки згодом Ангола змогла відіграти 1 м'яч. Елбер розстріляв ворота української команди.

Таким чином, перший тайм завершився на користь збірної України 3:1.

У другому таймі українці також діяли перший номером. На 26-й хвилині Мельник записав гол на свій рахунок, а на 28-й хвилині Зварич забив 5-й м'яч збірної України. Через декілька хвилин Чернявський переправив м'яч у сітку воріт — 6:1.

За 50 секунд до завершення матчу Ангола відіграла ще один м'яч. Утім, наприкінці поєдинку українці забили ще — Швед з передачі Чернявського не залишив жодних шансів голкіперу Анголи.

У підсумку — 7:2 на користь збірної України!

Заключний матч у груповій стадії наша команда проведе з Афганістаном у суботу, 21 вересня.