Є перший розгром! Дніпро-1 розбиває команду легенди Динамо. ВІДЕО

17:57, 16 січня 2023
СВІТОВИЙ ФУТБОЛ

Після результативної нічиєї з Динамо Тбілісі (3:3) підопічні олександра Кучера розібралися з чемпіоном Узбекистану – Пахтакором.

За ігрової переваги дніпрянам вдалося відкрити рахунок у матчі з Пахтакором на 25 хвилині. Голкіпер узбекської команди Суюнов впав у власному штрафному майданчику, подарувавши м'яч Довбику, який викотив на порожні ворота клименчуку – 1:0!

За 5 хвилин все той же Довбик збільшив перевагу у рахунку до двох голів. Нападник збірної України відібрав м'яч на чужій половині поля і потужним ударом у ближній кут переграв Суюнова – 2:0!

Після перерви до розгрому рахунок довів Танковський. Дніпро-1 зусиллями Назаренка розігнав швидку атаку, яку після передачі Підлепенця влучним ударом завершив Танковський – 3:0 на 62 хвилині.

Міг ще забивати Довбик, але форвард не зумів переграти голкіпера Пахтакора Куватова після виходу віч-на-віч.

Дніпро-1 впевнено розбирається з Пахтакором, який очолює легенда Динамо Максим Шацьких.