З 0:2 у 4:3! Олександрія сенсаційно шокувала Шахтар! ВІДЕО

14:58, 24 серпня 2024
ФУТБОЛ УКРАЇНИ

Олександрія здобула перемогу над гірниками.

У суботу, 24 серпня, відбувся матч 4-го туру УПЛ між Олександрією та Шахтарем. Вже з перших хвилин матчу донеччани заволоділи ініціативою. На 16-й хвилині Шабанов забив у власні ворота. Трохи пізніше гірники подвоїли перевагу. Розігравши гірну комбінацію, Бондаренко вивів на ударну позицію Криськіва, який точно пробив.

Команда Ротаня не захотіла миритися з таким результатом, та вже на 37-й хвилині відіграла один м'яч. Філіппов перехопив пас Азарові та відправив м'яча у порожні ворота. Ще через 5 хвилин Калюжний розрядив гармату в дев'ятку після передачі від Беззери.

Таким чином, команди пішли на перерву за нічиєї 2:2.

Дуже заряджені на перемогу вийшла на поле Олександрія, що відобразилося на подіях на полі. На 48-й хвилині Філіппов реалізував пенальті, який був призначений через гру рукою Бондаря. А вже на 57-й хвилині Філіппов оформив хет-трик!

Наприкінці зустрічі Педріньйо завдав потужний удар з правого флангу, що призвело до голу. Утім, у підсумку 4:3 — Олександрія зробила неймовірний камбек у поєдинку з Шахтарем!