Забили на останніх хвилинах! Греція СЕНСАЦІЙНО перемагає Англію в Лізі націй. ВІДЕО

00:24, 11 жовтня 2024

Збірна Греції стала головною сенсацією вечора у Лізі націй.

Греки на Вемблі сенсаційно перемогли збірну Англію з рахунком 2:1!

Блакитно-білі забили перший м'яч на старті другого тайму. На 49-й хвилині Павлідіс отримав передачу в штрафному майданчику суперників і в оточенні п'ятьох гравців збірної Англії зумів пробити по воротах – Пікфорд з ударом не впорався – 0:1.

Господарі поля зрівняли рахунок лише на 87-й хвилині, коли Беллінгем дальнім ударом вколотив м'яч у сітку – 1:1.

Однак, на четвертій доданій до основного часу хвилині збірна Греції вирвала перемогу. Павлідіс підхопив м'яч у штрафному майданчику Англії і сильним ударом прошив Пікфорда – 1:2.

Після цієї перемоги Греція лідирує у своєму квартеті, маючи 9 очок. Англія йде другою з 6-ма пунктами, Ірландія – третя (3 очки), Фінляндія – четверта (0 балів).