Забив чемпіону! Зінченко відзначився розкішним голом у ворота Баєра. ВІДЕО

20:38, 07 серпня 2024

Тільки взяв улюблений номер і одразу забив.

Олександр Зінченко відкрив рахунок у товариському матчі Арсенала та Баєра, у якому команди зустрілися на Емірейтс у рамках підготовки до сезону. Уже на 8-ій хвилині українець спочатку розпочав гольову атаку закиданням на Гаверца, після чого вбіг у зону, дочекався пас у відповідь від німця, а потім більярдним ударом відправив м'яч у сітку воріт чемпіонів Німеччини.

Так рахунок став 1:0, а вже наступної хвилини Троссар подвоїв перевагу канонірів з передачі того самого Гаверца.

Цей гол став першим для Олександра Зінченка під 17-им номером, який українець узяв напередодні, зазначивши, що число 17 дуже багато для нього означає.