Забив на 93-й хвилині! Українець з Динамо відзначився дебютним голом в оренді. ВІДЕО

01:21, 15 вересня 2024

Захисник Динамо Олександр Сирота забив дебютний м'яч за Маккабі Хайфа.

Українець виступає за ізраїльський клуб на правах оренди, яка розрахована до кінця червня 2025-го року, та відзначився своїм першим голом за нову команду в матчі чемпіонату з Маккабі Бней-Райна.

Сирота на 3-й компенсованій до другого тайму хвилині (усього рефері додав 5 хвилин) підключився на кутовий і після навісу від прапорця сильним ударом головою прошив голкіпера. Так рахунок став 2:1 на користь команди українця.

Однак стати героєм зустрічі гравцю Динамо не вдалося. На останніх секундах матчу м'яч влучив в руку Сироті у власному штрафному майданчику і арбітр після перегляду відеоповтору призначив пенальті, який суперник впевнено реалізував – 2:2.