Заслуговує місця в старті. Український форвард забив гарний м’яч, вийшовши на заміну. ВІДЕО

17:47, 20 квітня 2021

Український нападник знову довів свої вміння забивати м’ячі, виходячи на заміну

У 36-му турі Суперліги Туреччини Різеспор ексдинамівця Миколи Морозюка вдома переміг Коньяспор, за який виступає інший колишній гравець Динамо Артем Кравець з рахунком 5:3. Гості забили два швидкі м’ячі, але потім пропустили п’ять разів (двічі у першому таймі і тричі в другому). Третім голом для Коньяспора наприкінці зустрічі відзначився Артем Кравець, який вже 9-й раз поспіль з’явився на полі на заміну по ходу другого тайму. Український нападник вдало скористався навісною передачею з лівого флангу від партнера по команді і чудово пробив головою з лінії воротарського майданчика – м’яч ударився об газон перед голкіпером і залетів під самісіньку стійку. Та, на жаль, це не врятувало Коньяспор від поразки.

Для Кравця це вже 9-й гол за турецький клуб поточного сезону. Примітно, що 5 із них він забив, виходячи на заміну.