Андрій Шевченко розповів про жеребкування Ліги Націй і свою подальшу долю в збірній

 Андрій Шевченко в ефірі програми Про ЄВРО поділився емоціями від жеребкування Ліги Націй і розповів про свої плани в збірній.

Що думаєте про результати жеребкування?

Мати серед суперників найкращі команди Європи і світу це, по-перше, гарна можливість перевірити свої сили, а по-друге, нашим уболівальникам буде приємно побачити такі збірні Німеччини, Швейцарії та Іспанії. Я думаю, буде вдвічі приємніше грати з ними у себе вдома. У нас не було б такої можливості, якби ми грали звичайні товариські ігри, запросити такі команди. А зараз на офіційному рівні буде можливість зіграти з ними і перевірити себе.

Треба правильно оцінювати свої сили. Ми потрапили до елітного дивізіону і, я вважаю, що це вже великий успіх. Зараз є можливість проявити себе і закріпитися в ньому. Це буде дуже важко, але якщо це вийде, то значить, ми дамо певне зростання команді. Говорити про перемогу в групі, будьмо реалістами, неправильно. В першу чергу, треба правильно оцінювати свої сили. Якщо ми вийдемо з цієї групи, то можна буде говорити, що нам десь, можливо, пощастило, але грати з цими суперниками і отримати такий досвід, я вважаю, вже дуже добре. В зустрічах з такими командами завжди особливий настрій. Для кожного гравця це можливість підняти свій імідж, як футболіста, так і команди в цілому. І зробити дуже позитивний резонанс в світі при гарній грі.

Ви спілкувалися з Луїсом Енріке, Льовом. Вони підходили жартували, щось говорили? Як взагалі ставляться до збірної України на цьому жеребкуванні?

Одне з найприємніших у спілкуванні з великими тренерами, які сьогодні займаються національними збірними, це те, що всі відзначають прогрес команд. Перш за все, не тільки індивідуальний розвиток гравців, а й зміну структури командної гри, правильне ведення матчу. Тому, я думаю, більше ставляться з повагою до нашої команди, дивляться на неї, це звичайно дуже приємно чути.

Ліга Націй буде перед початком відбірного етапу до Чемпіонату Світу. Допоможуть нам ці матчі Ліги Націй добре підготуватися до кваліфікації?

Я вважаю однозначно так, адже це будуть ігри з такими сильними суперниками. На нас лежить тільки відповідальність за свою гру перед нашими вбольвальниками, але в жодному разі не за результат. В будь-якому разі завжди йде планова перебудова команди. Ми будемо дивитися і, можливо, в майбутньому задіємо молоде покоління за потреби. Поглянемо, як воно буде розвиватися. Тому, вже грати такі матчі, на такому рівні, для кожного з них буде колосальним досвідом. Це все дуже позитивні моменти.

З огляду на те, що Ви вже думаєте про Лігу Націй, то Ви залишаєтеся у збірній Україні на наступний ще відбір чи це поки ще не так?

Ми в процесі переговорів з приводу укладання нового контракту з УАФ. Але знову ж таки, я думаю, що однозначно все буде зрозуміло перед Чемпіонатом Європи. Процес йде, тому я будую плани на майбутнє.

Читайте також: Надія Динамо. Нападник киян підписав новий контракт з клубом і Барселона поверне зірку? Каталонці готують величезні гроші

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також