Андрій Шевченко: Я поговорив з Селезньовим і він мене зрозумів

Наставник збірної України відповів на запитання журналістів перед майбутніми матчами з Саудівською Аравією та Японією.

Вступне слово та привітання Ордеця

Хотілося б привітати Івана Ордеця, який став батьком. Щодо команди, то всі готуються, окрім Яремчука. Роман, на жаль, не зможе допомогти збірній. Ордець відпросився, але приїде ввечері.

Про погоду, яка вносить свої поправки

Ми запланували два тренування. Погода трохи зіпсувала плани підготовки, але надіємося, що сьогодні поле нам підготують і завтра зранку відбудеться тренування, хоча очікується сильний снігопад. Вже завтра ми відлітаємо до Іспанії.

Позитивний досвід матчів та зборів у регіонах

Ми намагаємося проводити більше матчів і зборів у регіонах. Такий акцент на популяризації футболу ставить Федерація і збірна – щоб більше людей приходили на матчі і відкриті тренування.

Про майбутнього суперника – Саудівську Аравію

Про Саудівсьу Аравію ми маємо багато інформації, бо там є наші агенти. Про них нам розказали Ребров і його помічник Вісенте. Команда змінила тренера і має свій стиль – короткі і середні передачі та швидкий нападник.

Про недостатність конкуренції

Хотілося, щоб конкуренція була більшою. Нам доводиться викликати гравців, що не мають достатньо ігрової практики у своїх клубах, але все одно вони кращі, ніж ті, кого ми переглядаємо, як потенційних кандидатів.

Про невиклик Селезньова

Хотілося подивитися на молодих. Я поговорив з Селезньовим і він мене зрозумів. Євген залишається  кандидатом, але зараз хотіли б глянути намолодих гравців – Яремчука і Бєсєдіна (прикро, що Яремчук травмувався).

Про потенційних кандидатів

Список молодих гравців-кандидатів у збірну дуже великий, але потрібно, щоб ці гравці скористалися своїм шансом у клубі і показали стабільність.

Про ситуацію Хачеріді

Не буду коментувати ситуацію Хачеріді в клубі. Він приїхав в збірну (його викликали до всієї цієї ситуації), тренується і показує бажання грати за збірну України. Моє завдання, щоб футболісти у мене були мотивовані грати за збірну.

Прес-конференція Андрія Шевченка

LIVE❗ Прес-конференція Андрія Шевченка перед товариськими матчами збірної України 🇺🇦️

Опубліковано FootballHub 20 березень 2018 р.

Також Андрій Шевченко не виключає можливості, що відпустить гравців до U-21, які можуть допомогти збірній Олександра Головка 27 березня у відбірному матчі з Англією.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також