Арбітр пограбував екскоманду Луніна?! Рефері зупинив гру під час гольового удару. ВІДЕО

Матч 34-го туру Ла Ліги між Вальядолідом і Севільєю запам'ятався суперечливим суддівським рішенням. Головний арбітр Мігель Анхель Ортіс дав свисток на перерву за мить до удару захисника Вальядоліда Ескудеро, який став гольовим.

Арбітр бачив, що футболіст готує удар, але все одно дав свисток на перерву. Перший тайм завершився із рахунком 0:0, а вже по перерві Севілья забила тричі і здобула перемогу. Цей епізод зі скасованим м'ячем і підсумковою поразкою Вальядоліда може вплинути на подальшу боротьбу за виживання. Після 34 турів Вальядолід займає 17 місце і перебуває на відстані 1 очка від зони вильоту.