Арбітр продовжив роздавати картки навіть після матчу

Після час матчу Копа Лібертадорес між командами Бока Жуніорс та Хорхе Вільстерман арбітр своїм рішенням шокував усіх. Головний суддя поєдинку перуанець Дієго Аро після гри віддав всі свої картки маленькому шанувальнику Бока Жуніорс. Бо той попросив! Такий вчинок рефері суперечить протоколу. Але це все ж чудовий жест від арбітра.

Хлопчика звати Матіас, у нього синдром Дауна. Він – учасник спеціальної програми Бока Інклюзія. Фонд запросив Матіаса на матч, і крім того, що він став свідком блискучої перемоги улюбленої команди (Бока Жуніорс виграв 4:0!), хлопчина ще й отримав подарунок від головного рефері матчу.

Після матчу Дієго Аро зізнався:

Перед грою я побачив хлопчика з синдромом Дауна. Він стояв такий сором’язливий, і намагався попросити футболку в одного із гравців. Він мило привітав нас. Так, я вчинив всупереч протоколу. Але я не міг відмовити цьому хлопцю. Я вдячний, що зустрівся з Матіасом.

До слова, вболівальники обох команд суддівством Дієго Аро залишилися вкрай незадоволені: забагато дивних, на їхню думку, рішень приймав арбітр на полі. То штрафний призначить в сумнівному епізоді, то жовту картку покаже ні за що.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також