Аргентинець святкував перемогу своєї команди з черепом діда

Вночі 31 березня Расинг Авельянеда став чемпіоном Аргентини. У передостанньому турі Расинг зіграв внічию із Тігрес, тим самим забезпечивши собі чотирьохочковий відрив від другого місця.

Тисячі фанатів одразу вийшли на вулиці Буенос-Айреса святкувати перемогу, на яку вони чекали 5 років.

Святкування було гучним і шаленим: фаєри, петарди, феєрверки. Та найбільша слава дісталася одному вболівальнику, який приніс із собою череп померлого дідуся.

Аргентинське телебачення TNT Sports дізналося у чоловіка, чому ж він вирішив обрати такий незвичайний вид святкування. Фаната звати Габріель Аранда. Він розкопав могилу свого дідуся, який помер декілька років тому. А все для того, аби дідусь не пропустив святкування чемпіонства своєї улюбленої команди.

Габріель Аранда також додав, що робить так кожного разу, коли грає Расинг:

Я виймав череп увесь той час, коли грав Расинг. Це така хороша прикмета. Мій дідусь був великим фанатом цієї команди. Як би він це сприйняв те, що я беру його череп? Він пишався б, що я витягнув його з того місця.

Варто додати, що чемпіонство із Расингом здобув старий знайомий українців Джонатан Крістальдо, який виступав за харківський Металіст з 2011-го по 2014-й роки.

Читайте також: Ультрас і Шахтар. Як знайти діалог?

 

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також