Арсенал опускає МЮ на землю. Перша поразка Сульшера в АПЛ

Манчестер Юнайтед і Арсенал посеред тижня грали у єврокубках. Але результати клубів були кардинально протилежними. МЮ у неймовірному матчі переміг і пройшов ПСЖ, а каноніри на виїзді поступились Ренну 1:3.

Очне протистояння команд Емері і Сульшера чи не ключове в контексті боротьби за зону Ліги Чемпіонів. Обидві команди вийшли на матч з однаковою схемою у три центральні оборонці. У МЮ в чудовій формі перебуває Ромелу Лукаку. Близьким до чергового голу був бельгієць і у цій грі. Спочатку удар впритул прийняла поперечка, а далі вже сам нападник затягнув з ударом. Бернд Лено, який вже перебував на газоні зумів рукою відбити м’яч. Арсенал відповів ударно. Джака наважився на удар з дуже далекої дистанції. Цікаво, що Де Хеа бачив момент удару, але чомусь зробив ривок в іншу сторону і не зміг парирувати постріл.

Дуже хотів забити Лукаку. Вже у перші 10 хвилин матчу бельгієць міг зрівнювати рахунок. Якщо його підключення із глибини і вчасний вихід із воріт Лено не тягне на гольовий момент, то удар із кількох метрів – ніщо інше, як справжня небезпека. Знову Арсенал врятував Лено, який максимально скоротив дистанцію. Арсенал перечекав стартовий тиск від МЮ і поступово почав жалити суперника. Господарі намагались атакувати широко і вриватись у штрафний майданчик із флангів. Дуже довго канонірам не вдавалось довести справу до удару.

Так само не вдавалось гравцям Манчестер Юнайтед переграти Лено. Голкіпер дуже класно відіграв на виходах. Джака намагався повторити свій фокус першого тайму. У цьому випадку точність підвела швейцарця. Пішла гра на зустрічних курсах і без голу просто не могло обійтись. Спочатку Фред затягнув із рішенням в атаці, а вже в наступному епізоді бразилець привіз пенальті на власні ворота. У боротьбі із Ляказеттом екс-гравець Шахтаря штовхнув суперника у спину. Пенальті цього разу вдало виконав Обамеянг. 2:0.

Сульшер випустив Марсьяля, і МЮ почав поспішати ще більше. У цьому хаосі Ліндельоф не влучив по м’ячу і подарував ударну позицію Ляказетту – француз не влучив. Манчестер трохи розгубився. Деякий час взагалі здавалось, що це Арсеналу потрібно відігруватись. Злива наприкінці гри остаточно погасила атакувальний запас Манчестера. На останніх секундах Рашфорд головою розстрілював Лено, але пробив просто у голкіпера.

Підопічні Емері зусиллями Джаки і Обамеянга вдома перемогли МЮ. Ця поразка від Арсенала перервала неймовірну 13-матчеву безпрограшну серію Уле Гуннара Сульшера в АПЛ.