Арсенал перемагає Челсі! Зінченко повернувся і став одним із найкращих. ВІДЕО

Арсенал у 15-му турі АПЛ на виїзді переміг Челсі з рахунком 1:0. Олександр Зінченко після 10-ти пропущених матчів нарешті повернувся у стартовий склад канонірів.

Єдиний м’яч у цій зустрічі підопічні Мікеля Артети забили на 63-й хвилині. Сака виконав подачу з кутового на ближню стійку, м’яч пролетів повз Гавертца, який просто махнув ногою, Сілву та Менді. І його вколотив у сітку воріт Габріел. Якби центральний захисник Арсенала не зачепив м’яч, то це був би сухий лист для Сака.

Олександр Зінченко цей поєдинок після повернення провів на високому рівні. Про це ж свідчать і оцінки. Українець відіграв 78 хвилин і на момент заміни мав один із найвищих балів серед усіх гравців. Авторитетний статистично-аналітичний портал Whoscored оцінив дії лівого захисника Арсенала у 7 балів.

Зінченко оцінка за матч Челсі – АрсеналСкріншот із сайту Whoscored

Після цієї перемоги Арсенал повертає собі лідерство у турнірній таблиці. Наразі команда Олександра Зінченка має 34 пункти. Другим йде Ман Сіті, у якого 32 очки.