Арсенал радіє! Пенальті рятує Ліверпуль від поразки у матчі з Ман Сіті. ВІДЕО

У неділю, 10 березня, у 28-ому турі АПЛ на Енфілді зійшлися Ліверпуль та Ман Сіті.

Гравці обох команд з перших секунд поєдинку включилися у запеклу боротьбу. Уже на 8-й хвилині міг забивати Де Брюйне, який отримавши пас у центрі поля, з дальньої відстані наніс потужний удар – Келлехер моментально відреагував на небезпеку біля своїх володінь.

На що Ліверпуль відповів своїми швидкісними атаками, м’яч навіть опинився у воротах Ман Сіті після розкішної комбінації і завершальним ударом Нуньєса, але арбітр матчу зафіксував офсайд.

На 23-й хвилині Стоунз відкрив рахунок зустрічі. Де Брюйне подав з кутового низом на ближню штангу, де захисник Ман Сіті розстріляв в дотик Келлехера – 0:1!

Підопічні Клоппа після пропущеного м’яча одразу створили перспективний момент – Собослаї після навісної подачі Елліотта пробив головою, але м’яч пролетів над стійкою. Також міг забивати Діас, але знову Ліверпуль підвела реалізація. Тож, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою Ман Сіті.

На 50-й хвилині червоні зрівняли рахунок. Едерсон збив Нуньєса, за що був призначений пенальті, який реалізував Мак Аллістер – 1:1!

Фантастичну можливість вийти вперед змарнував Діас. Салах, який тільки вийшов на заміну, віддав ідеальну передачу на колумбійця, але після прострілу Діаса м'яч влучив у стійку.

У другому таймі Ліверпуль значно додав у порівнянні з першою половиною поєдинку. Червоні створили справжній ураган у штрафній Сіті, раз за разом змушуючи містян переважно оборонятися.

Проте, забитих м'ячів у зустрічі більше не було. 1:1 – Ліверпуль та Ман Сіті ділять очки у потужному матчі.