Арсенал знову втратив очки в АПЛ. Вест Гем шокував канонірів, відігравши два м'ячі. ВІДЕО

Арсенал у 31-му турі АПЛ на виїзді грав із Вест Гемом. Олександр Зінченко цей матч пропускав через проблеми з паховими м'язами.

Поєдинок для канонірів розпочався просто чудово. Уже на 10-й хвилині вони вели з рахунком 2:0. Підопічні Артети розіграли чудову комбінацію, яка закінчилася прострілом Вайта на дальню стійку, де Жезус переправив м'яч у порожні ворота – 0:1.

А згодом Едегор після подачі від Мартінеллі у дотик прошив голкіпера Вест Гема Лукаша Фабіанського.

Проте потім у Арсенал розпочалися проблеми. Ще в першому таймі молотобійці відквитали один гол. На 33-й хвилині Бенрахма впевнено реалізував пенальті, розвівши Рамсдейла і м'яч по різних кутах.

На початку другого тайму Сака міг повертати перевагу канонірам у два м'ячі. На 52-й хвилині арбітр призначив пенальті і ворота Вест Гем, але вінгер Арсенала з позначки пробив повз ворота.

А на 54-й хвилині Боуен після передачі від Керера зрівняв рахунок у матчі. Гравець Вест Гема пробив рикошетом від газону – Рамсдейл виявив безсилим у цій ситуації – 2:2.

Після цього Арсенал спробував посилити тиск на суперника і грати активніше попереду, але забити підопічнім Артети не вдалося. Натомість, на 82-й хвилині Антоніо ледь не вирвав перемогу для Вест Гема. Проте нападник після удару головою з меж воротарської зони влучив у поперечку.

Після цього поєдинку Арсенал набирає 74 очки і випереджає Манчестер Сіті лише на 4 пункти. При цьому містяни ще мають гру в запасі.