Артем Довбик відбирає очки у Копенгагена

Артем Довбик відзначився дебютним голом в складі Мідтьюлланда. Його команда приймала чинного чемпіона Данії Копенгаген. Мідтьюлланд веде боротьбу за чемпіонство із Брондбю, який до того ж переміг у своєму матчі. Тому перемога для господарів була справою принципу.

Перший тайм пройшов за домінування Копенгагена. Гості забили швидкий гол. Вже на 13-й хвилині пройшла флангова атака чемпіонів. Після прострілу від Сотіру м’яч через дотик Фішера потрапив до Сантандера, який і відкрив рахунок у грі. Після цього відбувся обмін моментами. Господарі спочатку перевірили рекцію кіпера суперників, а згодом і стійку. Копенгаген міг забивати після ще однієї вертикальної атаки, але свою команду врятував Хансен.

Другий тайм обидві команди розпочали достатньо стрімко. Підтвердженням цього є два швидкі голи з обох боків. Фішер подвоїв перевагу Копенгагена, але вже за декілька хвилин господарів повернув у гру Спарв. Мідтьюлланд почав агресивніше тиснути на опонента і ряд стандартів біля чужих воріт дав результат. Навіс від кута поля замкнув Святченко. Атрем Довбик розпочав матч на лаві запасних і вийшов ближче до середини другого тайму задля порятунку команди.

Можна впевнено стверджувати, що йому це вдалось. Одна із стрімких контратак господарів завершилась потужним ударом Довбика. Щоправда до цього стійку зіграла вже на користь Мідтьюлланда. Команда українця здобула складну перемогу і продовжила боротьбу за чемпіонство.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також