Артем Сухоцький – гравець Слована

Екс-захисник луганської Зорі Артем Сухоцький підписав контракт із словацьким Слованом. Оборонець наприкінці минулого року покинув розташування луганського клубу і заявив, що не продовжуватиме кар’єру в жодному із українських клубів.

Сухоцький підписав контракт із Слованом на 4,5 роки. Наразі клуб займає третє місце в чемпіонаті і поступається 9-ма очками лідеру ліги – Спартаку. Віце-президент Слована вже охарактеризувала українського новачка:

Артем регулярно грав у чемпіонаті України, а восени він відіграв усі матчі групового етапу Ліги Європи. Ми уважно спостерігали за ним, постійно підтверджуючи його якість у оборонній і наступальній діяльності. Ми підписали з ним контракт чотири з половиною роки. Після його прибуття ми хочемо посилити конкуренцію на лівій стороні оборони та покращити цю посаду. Вітаю Артема в Словені, і я сподіваюсь, що наша співпраця буде успішною.

Загалом прес-служба Слована відзначає гру Артема у цьогорічній Лізі Європи і зокрема гостьовий матч проти Атлетика за підсумками якого українець увійшов до символічної збірної туру. Словаки називають Сухоцького гравцем різноплановим, який може надійно відіграти в обороні і гостро підключитись до атак своєї команди.

В складі Зорі Артем в першій половині сезону провів 24 матчі.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також