Асист, гол та автогол! Рідкісний результат гравця Астон Вілли у матчі з МЮ. ВІДЕО

У матчі Астон ВіллаМанчестер Юнайтед (3:1) Джейком Рамзі повторив рідкісне досягнення в АПЛ.

У поєдинку з МЮ півзахисник господарів відзначився асистом, автоголом і голом. Спочатку на 7-й хвилині Рамзі вивів на ударну позицію Бейлі, і той не схибив. Потім наприкінці першого тайму півзахисник зрізав м'яч у власні ворота після удару Шоу. А вже одразу по перерві Рамзі реабілітувався і забив, замкнувши простріл з флангу від партнера по команді.

Тим самим Рамзі повторив дуже рідкісний результат. Він став четвертим гравцем в історії АПЛ, який відзначився асистом, автоголом і голом в одному матчі. Востаннє це вдавалося Гарету Бейлу в 2012-му році.