Аталанта — Інтер. Малиновський вражає, а його конкурент вдруге поспіль провалюється

Аталанта поступилася Інтеру з рахунком 0:2 в останньому турі Серії А. Руслан Малиновський продемонстрував дуже непогану гру. Про це свідчать оцінки.

Українець вийшов на поле у другому таймі на 61 хвилині замість Фройлера. За понад півгодини українець встиг віддати 25 передач, 22 з яких дійшли до адресата. Також Руслан 4 рази пробивав по воротах і 4 рази йшов в обіграш (усі 4 були успішними).

Старання українця високо оцінили аналітичні портали WhoScored (однакові найвищі оцінки у Малиновського, Кальдари та Де Рона) та SofaScore (вищі оцінки лише у Муріеля, Кальдари та Де Рона).

Скріншот WhoScored Скріншот: SofaScore

Цікаво, що головний конкурент Малиновського у Аталанті Маріо Пашалич вдруге поспіль провів дуже невдалий матч (у попередньому поєдинку з Пармою також був провал). У виданні La Gazzetta dello Sport назвали його “розгубленим” та поставили найнижчу оцінку серед усіх гравців цього матчу — 4,5.

Ліга Чемпіонів вже зовсім скоро поновиться, тому цілком можливо, що саме Малиновський отримає місце у старті.