Аталанта з Малиновським втрачає срібло. Мілан у Лізі чемпіонів! ВІДЕО

В останньому турі Серії А Аталанта приймала Мілан

У цьому поєдинку мало вирішитися, чи візьмуть бергамаски срібло чемпіонату та чи зможе Мілан пробитися до Ліги чемпіонів.

Вже традиційно, у стартовому складі Аталанти з’явився Руслан Малиновський.

Скріншот Atalanta Перший тайм — мінімум моментів і гол

У першому таймі команди грали абсолютно без воріт. Ніхто не хотів ризикувати, тому м’яч більше тримався у центрі поля. Аталанта контролювала м’яч, але із хорошим просуванням вперед не складалося. Гравці Мілана чекали на можливість вибігти у контратаки.

Перший тайм так і завершився би нульовою нічиєю, якби не Тео Ернандес. На 43-й хвилині лівий захисник Мілана класно підключився до атаки та увійшов до штрафного майданчика, де на ньому сфолив Мехле. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті впевнено реалізував Кессі — 0:1.

Інша Аталанта, але результат за Міланом

У другому таймі бергамаски значно додали. З’явилася швидкість і пішли моменти. Сантиметри відділяли Сапату від гола після ефектного прихованого пасу Малиновського. За декілька хвилин вже сам Руслан виходив на ударну позицію, але пробив просто в руки Доннаруммі.

Мілан також знайшов свій момент. В одному з епізодів героєм міг стати Леау. Нападник россонері вискочив майже сам на сам із Голліні, але пробив у стійку. Наприкінці матчу склалося враження, що гравцям Аталанти забракне сил, щоби дотиснути Мілан. Моментів поменшало, зникла та швидкість, яка була на початку другого тайму.

Все йшло до мінімальної перемоги Мілана, але повторилася історія кінця першого тайму. Россонері заробили пенальті (Госенс зіграв рукою у власному штрафному майданчику). Спробу знову дуже впевнено реалізував Кессі — 0:2.

Часу на те, щоби забити бодай 1 м’яч у Аталанти не залишилося. Мілан переміг з рахунком 2:0, здобув срібні медалі і вперше за тривалий час вийшов до Ліги чемпіонів. Аталанта — третя. Ювентус також проповз до Ліги чемпіонів. Туринці мають завдячувати Наполі, який не зміг переграти Верону (1:1) і через це не випередив Ювентус у турнірній таблиці.