Аталанта згадала Мілан. Команда Малиновського громить Парму

Аталанта Руслана Малиновського у 18-му турі Серії А приймала на своєму полі Парму. Бергамаски могли закінчувати матч ще до перерви.

Руслану Малиновському не знайшлося місця у стартовому складі Аталанти. Українець залишився у запасі. Головний тренер Бергамасків віддав перевагу Гомесу, який вийшов під двома нападниками: Муріелем та Ілічичем.

View this post on Instagram

‪💪 La prima formazione dell’anno!‬ ‪👥 Here’s your first Starting XI of 2020!‬ ______ #AtalantaParma #SerieATIM #GoAtalantaGo ⚫️🔵‬ #ForzaAtalanta #Atalanta #football #StartingXI

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Jan 6, 2020 at 5:10am PST

Парма ефективно стримувала натиск Аталанти лише у перші 10 хвилин. Після фантастичного гола Гомеса з-за меж штрафного майданчика гості повністю розсипалися. Фройлер на 34-й хвилині подвоїв перевагу Бергамасків (асист на рахунку Гомеса), а Госенс на 43-й хвилині повністю зіпсував настрій гравцям Парми.

SIMPLY… PAPUUUUU 😳🤯🤩😎😲 ______ #AtalantaParma #SerieATIM #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #ForzaAtalanta #PapuGomez #football #celebration

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Jan 6, 2020 at 6:28am PST

По перерві Аталанта продовжувала гнути свою лінію. Бергамаски просто тероризували гостей своїм пресингом та різноманітністю атак. Традиційно, феєрили Гомес та Ілічич, знищуючи своїм дриблінгом захисників Парми.

Другий тайм став зірковим часом не Гомеса, а Ілічича. На 60-й хвилині словенець забив просто фантастичний м’яч. Госенс навісив у штрафний майданчик, Ілічич класно поклав корпус і з лету пробив у правий від голкіпера кут. За 10 хвилин Ілічич зробив вже дубль, пошивши у дурні декількох захисників Парми.

Руслан Малиновський з’явився на полі на 79-й хвилині замість Гомеса. Українець не встиг відзначитися результативними діями.

5:0 — прекрасний результат для Бергамасків, який нагадав нещодавній розгром Мілана. Після цієї перемоги Аталанта закріпилася на 5-й сходинці турнірної таблиці Серії А.