Атестаційна Санта-Барбара. ФК Перемога з Дніпра хоче в Другу лігу, але…

Український футбол не залишається без інтриги.

На днях у ЗМІ з’явилася інформація про атестацію (і неатестацію) клубів, які мають бажання грати в Другій лізі України. Під хвилею абсурду, яку розігнало рішення зборів клубів УПЛ по справі Олімпіка, а потім і Виконавчий комітет УАФ, невидача атестату ФК Перемога з Дніпра залишилася майже без уваги.

Перемога – молодий клуб (заснований у 2017 році), який за рік за перший рік свого існування встиг виграти чемпіонат і кубок міста Дніпра. Хоча, нагороди і призові місця на аматорському рівні для атестаційної комісії не мають ніякого значення (що логічно, адже не всі аматорські колективи зацікавлені у отриманні статусу професійного клубу). Паралельно атестували Ужгород і Діназ, які за “спортивними результатами” не далеко пішли від Перемоги (Ужгород у своїй групі чемпіонату був 6, Діназ – 5, Перемога – 6).

Фото ФК Перемога

Отже, керівництво ФК Перемога зібрало всі необхідні документи і подало їх до Комітету з атестації футбольних клубів. Перемога неочікувано отримала відмову.

Неочікувано, бо за словами президента команди Феміса Сагірова у Перемоги є все потрібне, щоб грати у Другій лізі:

1. У Перемоги підписаний договір із стадіоном Метеор (вміщує більше 24 тисяч глядачів), де команда проводитиме домашні матчі.

2. Клуб має функціонуючу дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮСШ-12), яка виступає на рівні Першої ліги ДЮФЛУ.

3. Клуб має усі необхідні фінансові звітності та фінансові гарантії, щодо участі в чемпіонаті країни на рівні Другої ліги. (пункти, якими аргументували відмову у Комітеті, в свої більшості носять саме фінансовий характер)

4. Клуб має повноцінний робітничий штат, який повністю відповідає вимогам ліцензійного комітету ФАУ

5. Клуб має високі спортивні показники: чемпіон і володар Кубку Дніпра 2018 року, віце-чемпіон зимової першості Дніпропетровської області 2018\19 років (Кубок Кудрицького), команда увійшла у шістку кращих чемпіонату країни серед аматорів сезону 2018\19. (хоч це і не має значення – прим. ред)

Це позиція клубу, який має бажання грати в Другій лізі. Позиція атестаційного комітету проста. У Перемоги є право на апеляцію (розгляд відбудеться 21 червня), де вона може довести свою правоту. Чекаємо на те, що не дочекалися побачити у рішення по справі Олімпіка – логіки, справедливості, адекватності і законності. 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також