Ауф відерзейн, Ліга Чемпіонів. Ліверпуль класно перемагає Баварію

Після нулів на Анфілді всі чекали на голи у Мюнхені…

Зустріч у рідній Німеччині проти Баварії для Клоппа розпочалася із неприємностей… Вже на 13 хвилині тренеру Ліверпуля довелося робити вимушену заміну, адже через травму не зміг продовжити матч Хендерсон.

Спокійну і обережну гру своїм голом пробудив Ліверпуль на 26 хвилині. Ван Дейк довгою передачею знайшов Мане, який спочатку грамотно прийняв м’яч, залишивши позаду Рафінью, а потім, обігравши Нойєра (який чомусь побіг на лінію штрафного майданчика), відправив м’яч у порожні ворота Баварії – 0:1!

Ліверпуль забив і вдруге, але, на щастя для більшості публіки на Альянц Арені, у свої ворота. Гнабрі відгукнувся на класний пас партнера у штрафному майданчику і зробив простріл у бік Левандовського. До поляка м’яч не дійшов, адже Матіп, який хотів перервати передачу, переправив його у власні ворота – 1:1!

Після перерви перший гострий момент був схожий на гол Баварії, але цього разу ні Матіп, ні Левандовський не відгукнулися на простріл Гнабрі. На цьому все – у Баварії в другому таймі гостроти не згадати.

У поєдинку, де команди створюють обмаль моментів з гри, важливу роль відіграють стандарти і саме цей фактор став для Ліверпуля успішним на 69 хвилині. Мілнер навісив на лінію воротарського майданчика, де вище за всіх вистрибнув Ван Дейк – гол у стилі Роналду (було відчуття, що нідерландець перевисів суперників у повітрі) і 1:2 на табло!

Photo by Alex Livesey/Getty Images

Міг ховати мюнхенців Салах на 76 хвилині, але, вистоявши після підкату в ноги від Рафіньї, єгиптянин не зумів нормально пробити по воротах Нойєра (Зюле в останній момент трохи зачепив м’яч).

Не можеш сам – допоможи партнеру. Таке гасло підійшло Салаху на 84 хвилині. Мо віддав геніальний пас шведою на голову Мане, який ледь не залетів і сам з м’ячем у ворота Нойєра – КРАСА, 1:3!

Ліверпуль став 4-ю англійською командою в 1/4 Ліги Чемпіонів – історична подія для багатого на сюрпризи і сенсації сезоні найкращого клубного євротурніру.