Балотеллі борець з расизмом

Питання расизму у футболі останнім часом постає дуже гостро . У матчі Діжон – Ніцца ця проблема знову про себе нагадала. Гра завершилася поразкою Ніцци 2:3, але більше поєдинок запам’ятався не фінальним рахунком, а жахливим прикладом расизму та несправедливості.

Гравець Ніцци – Маріо Балотеллі, підбіг до арбітра та поскаржився на расистські вигуки з боку фанатів суперників. Суддя ж нагородив італійця жовтою карткою, чим викликав здивування у фанів та тренерів.

В свою чергу гравці та тренер Діжона повністю спростовують можливість подібних вигуків. Ось, що з цього приводу каже тренер Діжона Олівє  Далл’Огліо:

Це вперше, коли я чую про щось подібне на Стад Гастон-Жерар. У нашій команді є багато гравців, які різняться за національністю ,кольором шкіри. Ми дуже раді їх мати у себе в команді. Тут ніколи не було проблем з расизмом. Я нічого не чув.

Раніше ми вжеписали про кричущі випадки расизму в юнацькому футболі. Ріан Брюстер, який проїхався по ФІФА та УЄФА, цілком справедливо відзначив нульовий ефект у всіх заходах, що відбуваються задля боротьби расизму.

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також