Барселона в надійних руках

Тільки ледачий зараз не обговорює неймовірну гру Барселони. І тому є безліч причин…

По-перше це єдиний клуб в топ-5 лігах, який ще жодного разу не програв.

По-друге шалений відрив від Реала в чемпіонаті. Аж 19 очок!

По-третє трансферні бомби, якими каталонці розбурхують футбольну спільноту. Переходи Коутіньйо і Міни підсилили і без того топову каталонську команду.

І останнє, але не менш важливе – роль головного тренера. Після призначення Вальверде на пост керманича Барселони, не всі вірив у такі успіхи. Але факт є фактом: синьо-гранатові лідирують в чемпіонаті, мають гарні шанси на перемогу в Кубку Іспанії та мають у своєму розпорядженні набір найкращих гравців світу.

Вальверде спокійно робить свою справу і вже 29 матчів у всіх турнірах не знає слова поразка! Ернесто перевершив рекорд Пепа Гвардіоли (28 матчів). Наступна мета – досягнення попередника. Барселона Луіса Енріке не програвала впродовж 39 матчів.

По набраних очках нинішнє досягнення – третє в історії! За першу половину чемпіонату Барселона набрала 51 пункт. Більше було тільки в сезоні 2012/13 (55 очок, тренер – Тіто Віланова) та 2010/11 (52 очок, керував Пеп Гвардіола).

Барселони не програє в Примері 19 матчів. Це означає, що Вальверде зрівнявся з Тіто Вілановою за відсотком перемог у дебютному сезоні. 72% звитяг у перший рік роботи. Неймовірно!

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також