Бажання і помилки. Карпати продовжують безвиграшну серію

Олександрія в рамках 10-го туру УПЛ приймала Карпати. Команди в різному настрої підходили до поєдинку. Олександрійці після ничиєї з Гентом в Лізі Європи були в хорошій формі. Чого не скажеш про Карпати. Команда Романа Санжара поки не може почати перемагати.

View this post on Instagram

Стартовий склад «зелено-білих» на виїзний матч проти «Олександрії» @fcolexandria ⠀ #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Oct 6, 2019 at 8:50am PDT

Підопічні Шарана заволоділи ініціативою і запропонували високий темп гри супернику. Але в атаці підводила реалізація. Ще й Карпати вдало пристосувались до суперника в обороні. На 13-й хвилині Олександрія розіграла кутовий. Після чого відразу декілька ударів полетіли в ворота Кудрика. Всі вони були заблоковані. Карпати відповіли ударом Дженнінгса.

По-справжньому небезпечний момент виник на 26-й хвилині. Атака Олександрії правим флангом закінчилася прострілом у центр. Набігаючий Шастал з ходу пробив – перекладина. Форвард Карпат Бойчук мав непоганий момент, але його удар заблокував Бабогло. Перед завершенням першого тайму Гречишкін міг доводити справу до логічного голу. Але вдарив повз рамку воріт. На перерву команди пішли з нічийним рахунком і перевагою Олександрії по грі.

Старт другого тайму видався приємнішим для Шарана. Гречишкін реалізував штрафний удар – 1:0. Слід відзначити, що Кудрик і стінка під час стандарту зіграли не надто впевнено. Карпати знайшли відповідь. Через 8 хвилин забив Халл. Захисник скористався відскоком у штрафному майданчику і з близької відстані пробив Паньківа, який нещодавно був викликаний до збірної 1:1.

На 82-й хвилині Олександрія забила другий м’яч і, фактично, вирішила хід гри. Знову помилки припустився Кудрик. Бабогло дочекався подачі від Безбородька і переправив м’яч у ворота – 2:1.

Карпати продовжують програвати. У них вже чотири матчі без перемог. А Олександрія комфортно розташувалась на 4-му місці в таблиці.