Бельгійський урок. Антверпен лякає Динамо перед Лігою чемпіонів. ВІДЕО

Після протилежних за змістом та результатом поєдинків з Ліоном Мірча Луческу вдався до змін в стартовому складі своєї команди. На матч з Антверпеном румунський фахівець випустив в основі Супрягу, Гармаша, Дубінчака, Шепелєва та Сироту, залишивши у запасі Кенджору, Шапаренка та Бєсєдіна. А Буяльський взагалі не потрапив до заявки на гру:

Бельгійці дуже швидко скористалися "оновленням" у захисті киян. На 7 хвилині Янссен у штрафному майданчику номінальних гостей накрутив Сироту і пробив у дальній кут воріт Бущана, якого дезорієнтував невеличкий рикошет від оборонця Динамо – 1:0.

Підопічні Луческу змогли перехопити ініціативу. Декілька разів загрожував воротам суперника Олександр Караваєв. Але правому захиснику збірної України забракло влучності, щоби засмутити Бутеза.

Зробив те, що не вдалося партнеру по флангу Динамо, Віктор Циганков. На 40 хвилині Сидорчук спробував завдати дальнього удару, м'яч полетів у Вербича, від якого відскочив просто до Циганкова. Вінгер киян з близької відстані переграв французького голкіпера Антверпена – 1:1!

Після перерви господарі теж могли забити швидкий м'яч. Янссен після подачі з флангу головою пробив по воротах Динамо – м'яч прийняла на себе стійка воріт Бущана.

Кияни відповіли супершансом Циганкова. Лідер української команди обігрався з Бєсєдіним і з меж штрафного майданчика цілив у дальній кут воріт Бутеза. Бельгійців урятував захисник, який кинувся під удар вінгера Динамо.

Переможний гол бельгійців прийшов на 71 хвилині фактично з нічого. Попов порушив правила поблизу штрафного майданчика і Бенсон ідеально виконав спробу прямим ударом. Без шансів для Бойка – 2:1.

Тож Динамо знову поступається перед двобоєм із Фенербахче.